wyjątkowe zajęcia

madiha yoga
project

Marta Zdanowicz. Jestem certyfikowana nauczycielka Jogi Integralnej, INTERNATIONAL INTEGRAL YOGA INSTITUTE. Moja nauka w ramach kursu nauczycielskiego obejmowała 500 godzin praktyki i teorii. To praca w szczególności nad jogą metodą Iyengara, jogą kręgosłupa, yin jogą, vinyasa jogą, maha jogą czy pranajamą. Szczególnie w ostatnich latach moja uwaga koncentrowała się na studiowaniu holistycznego życia i zdrowia psychicznego. Dla mnie to dbanie o siebie kompleksowo: o umysł, ciało, emocje i duszę. To świadomość, że każdy z tych obszarów łączy się i wpływa na siebie nawzajem.

„Szczególnie w ostatnich latach moja uwaga koncentrowała się na studiowaniu holistycznego życia i zdrowia psychicznego. Dla mnie to dbanie o siebie kompleksowo: o umysł, ciało, emocje i duszę. To świadomość, że każdy z tych obszarów łączy się i wpływa na siebie nawzajem.”

zajęcia yogi

Zajęcia odbywają się we wtorki oraz czwartki, od godziny 17.30, czas trwania zajęć 75 minut. Wszelkie szczegóły na temat zajęć znajdziesz na stronie projektu.