warsztat praktyki somatycznej

daj sobie czas

Beata Tyrcha

Absolwentka filozofii na UMK w Toruniu i edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych na UAP w Poznaniu, specjalność: pedagogiczna, specjalność artystyczna w zakresie rysunku. W ramach programu MOST odbyła także studia na ASP w Krakowie. Uczestniczka wystaw zbiorowych w kraju i za granicą a także awangardowych działań twórczych i warsztatów kreatywnych

daj sobie czas

Ruch, bezruch, oddech, uważność, grawitacja.

Uspokajająca praktyka uważnego bycia w ciele.

program warsztatów

Warsztat jest skierowany do wszystkich osób dorosłych, a szczególnie do tych, które czują, że potrzebują czasu na wyciszenie, rozluźnienie i odpuszczenie. Doskonała praktyka po całym tygodniu pracy, pozwalająca pozbyć się nagromadzonego w nas napięcia i stresu, uspokoić system nerwowy, pogłębić oddech i osadzić w tu i teraz.

Zapraszam warsztat praktyki somatycznej: Daj sobie czas – warsztat świadomej, uważnej, relaksującej pracy z ciałem, którą może praktykować każdy, niezależnie od stopnia sprawności fizycznej. Będziemy wykonywać ćwiczenia inspirowane metodami BMC, Mary Bond i ideokinesis.

Daj sobie czas to:
– ćwiczenia oddechowe

ćwiczenia uziemiające

relaksacja

– praktyka oscylacji powięziowej
– medytacja w ruchu

 

O prowadzącej:

Beata Tyrcha – jestem absolwentką filozofii i edukacji artystycznej, obecnie studiuję somatykę w tańcu i terapii na Akademii Muzycznej w Łodzi. Od wielu zgłębiam tajniki pracy z ciałem w podejściu artystycznym jak i terapeutycznym.

Pytania i zapisy: tyrcha.beata@gmail.com